Jövőbarát gyerekeket fejlesztő kezdeményezések

2020.02.27.

Iskolaválasztás mellett fontosnak tartjuk mi is, hogy a gyerekek jövőt álló fejlesztéseket kapjanak akár az iskolában, akár azon kívül. Saját magunk is tapasztaljuk, hogy mennyire fontos, hogy a munkába álláshoz vagy akár saját vállalkozás indításához a megfelelő ismeretek megszerzése.
Most a Bridge Budapest által indított Edisonplatform felhívását mutatjuk meg nektek:

Jelölj Te is!

Az Edison100 listán olyan gyerekek fejlesztésével foglalkozó szereplőket mutatnak be, akik a jövőben fontos tudást és készségeket adnak át a gyerekeknek, és tesznek azért, hogy a mai óvodások és iskolások megtalálják majd a helyüket az értelmes munka világában. A munkájukat szeretnék elismerni, tudásukat megosztani, és eljuttatni a hírüket azoknak a szülőknek, akik tudatosan gondolkoznak a gyerekeik jövőjével kapcsolatban.

Olyan kezdeményezéseket keresnek, amelyek:

Küldd el a jelölést március 9-ig az Edisonplatform weboldalán!