Nyílt nap február 26-án a Jankay Tibor iskolában

2020.02.19.

Február 26-án, szerdán nyílt napot tart a Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola.

A 8 órakor kezdődő nyílt napon az első két órában matematika, magyar és angol órát nézhettek meg.

10 órától pedig tájékoztatót tartanak az iskoláról, a pedagógiai programról.  Közben párhuzamosan nyílt edzés lesz a Torna Klubban és Vívóteremben.

A gyermekeket pedig a program alatt a Varázs Iskolába várják!

Az iskola eredményeiről, országos helyezéséről többet megtudtok a cikk alján szereplő intézményajánlóra kattintva!
Ha pedig már ismered az iskolát, akkor regisztrálj és legyél Te is #iskolaidegenvezető. Válaszold meg kérdéseinket és írj beszámolót akár a nyílt napról!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon vagy iratkozz fel hírlevelünkre regisztrációkor!

Intézményajánló