Vesztegzár tippek: Videós oktatás, file megosztás, csevegés

2020.03.17.

Online oktatási tippek és trükkök vesztegzár idejére cikksorozatunk következő állomását olvassátok!

Újabb otthon tanulást segítő eszköz: Microsoft Teams.
Teljesen az alapoktól kezdi Dávid Izsák. Virtuális osztályok létrehozása, feladatok megadása, videós közvetítés, anyagok átadása. Ezt használják nagy cégek is! Van ingyenes verziója!

A munka ezekkel a digitális eszközökkel elsőre nehéznek néz ki, de nem szabad feladni. Gyorsan hozzá lehet szokni. Sokszor pedig a diákok is segítenek.
Ne várd, hogy ugyanaz lesz, mint az osztályteremben, sok mindenben változtatni kell és az átállás eltart néhány hétig!

Az első bemutató videó, de már közben készült több rész is belőle, nézzétek meg!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon.
#iskolaidegenvezető #maradjszépenotthon