Barion Pixel

Képzésforma

Szűrés megszüntetése

Kiemelkedő pedagógiai teljesítmény 2020

Az Oktatási Hivatal által készített "Kiemelkedő teljesítményű iskolák" riport alapján azok az iskolák, ahol a legtöbb esetben volt kiemelkedő a pedagógiai teljesítmény az adott társadalmi összetétel és előzetes tudás figyelembevételével.
A lista összeállításánál azokat az iskolákat vettük figyelembe, ahol legalább 3 évben matematika és szövegértés terén is elérték az eredményeket.

Az elemzés hivatkozásánál kérjük, hogy az eredmények helyett a weboldal címére történjen a hivatkozás, hiszen minden évben frissülnek az adatok.

A lista összeállításánál azokat az iskolákat vettük figyelembe, ahol legalább 2 évben matematika és szövegértés terén is elérték az eredményeket.
Legjobb általános iskolák 2020 cikkünket itt éred el!

A rangsor részben vagy teljes másolása, utánközlése csak a legjobbiskola.hu beleegyezésével lehetséges!

A rangsor eredmények előfizetői tagsághoz kötöttek. Regisztrálj és válaszd ki a számodra megfelelő tagságot!
A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium és Általános Iskola Alsószentmártoni Telephelye
Még nincs kép
Cím 7826 Alsószentmárton, Petőfi utca 4/A.
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 9151 Abda, Dózsa György utca 1-3.
Áldás Utcai Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 1025 Budapest, Áldás utca 1.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 1144 Budapest, Álmos vezér tér 9.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 1144 Budapest, Álmos vezér tér 9.

Cikkek

Össz. eltávolítása