Információk fejlesztőszervezeteknek és egyesületeknek

2019.09.01.

Milyen információk érhetők el, mit lehet megadni?

Célunk, hogy a szülőket minél jobban tájékoztassuk a lehetőségekről, hogy a gyermekek számára hozzájuk leginkább illők oktatást, különórákat, fejlesztéseket találják meg.
Mostantól lehetőség van arra, hogy az intézmények regisztráljanak és bemutassák magukat képben, videóban vagy akár versenyeredményekben.
A foglalkozások helye, formái mellett kíváncsiak vagyunk az online elérhetőségekre, bemutatkozásokra akár szöveges, akár képes vagy videós formában.
Szeretnénk tudni, ha van alapítvány az intézményhez, hogy tájékoztassuk a szülőket a támogatási lehetőségről. Várjuk az információkat a különleges iskolai eseményekről (pl. évforduló, új tornaterem, verseny eredmények), melyeket Facebook oldalunkon közzéteszünk.

Érdekelnek a részletek, felveszem a kapcsolatot!

Hirdetési konstrukciók beiratkozásról, foglalkozásokról, álláshirdetésről

Speciálisan nektek alakítottunk ki csomagokat, amivel megkönnyítjük, hogy eljusson a híretek a gyerekekhez és szüleikhez legyen szó beiratkozásról, foglalkozás reklámozásáról.
Nálunk speciálisan tudod irányítani a hirdetésedet, mert a megfelelő célcsoportra fókuszálunk!
Előfordulhat, hogy szükséges egy munkatársat pótolni, ebben is tudunk segíteni.

Oktatási marketing csomag ajánlataink

Alap csomagunk első megjelenéskor ingyenes, amely alapvető megjelenési lehetőségeket kínál. Egyszerű információ frissítés esetén a díj alkalmanként akciósan 0Ft+áfa, amely tartalmaz egy egyszeri promociót facebook oldalunkon egyeztett időzítéssel!
További kicsi(S), közepes(M) és nagy(L) csomagjaink pedig specializált ajánlatokat tartalmaznak a kis költségvetéstől a komoly tervek teljesüléséig!

Csomagelem Időszak Hely Alap S M L
Alapadatok megjelenítése Egész évben Web X X X X
Összehasonlítások hasonló intézményekkel Egész évben Web X X X X
Foglalkozások felsorolása, rövid leírás, kulcsszavak megadása Egész évben Web X X X X
Bemutatkozó videó megjelenítése Egész évben Web X X X X
Foglalkozásokkal vagy állásajánlattal kapcsolatos hirdetési a kiválasztott körzet/város és intézmény típusok oldalán 1 hónap Web, közösségi média   X X X
Beiratkozással vagy állásajánlattal kapcsolatos hirdetési a kiemelkedő eredmények (TOPlista) oldalon és közösségi médiában 1 hónap Web, közösségi média     X X
Hirdetési csomag és megjelenési stratégia összeállítása, reklámok megjelenítése felvételi időszakra, munkatársi állásajánlatra vagy egyéb kiemelkedő alkalmakra 1 alkalom Web, közösségi média     X X
Bemutatkozó kép, videó hirdetése online felületeken, célcsoport szerint 1 alkalom Web, közösségi média     X X
Videós tartalmak, események, hírek megjelenítése online felületeken, célcsoport szerinti hirdetése 3 alkalom Web, közösségi média     X X
Kreatív bemutatkozó videó készítése az iskoláról, speciális eseményről 1 alkalom Video       X
Sajtó és TV megjelenés szervezése beiratkozás előtt vagy más kiemelkedő eseménye esetén
*sajtómegjelenés díját nem tartalmazza
1 alkalom Online, TV, Sajtó       X
Grafikai tervezés, online és nyomtatott anyagok 1 alkalom Online, nyomtatott       X

Érdekelnek a részletek, felveszem a kapcsolatot!

Hogy tudom a szervezet oldalát hivatkozni weboldalon, közösségi médiában?

Több lehetőséget is adunk. Minden oldalon megtalálhatók a közösségi médiás gombok asztali böngésző esetén bal oldalon, illetve a legfontosabb adatok szekció alatt szintén. Weboldalon cikk írásakor a böngésző címsorát lehet másolni, ami a saját oldalra mutat, illetve a kiemelkedő teljesítmények oldalát is. Mindkét esetben lehet használni a médiatárban található grafikai elemeket.

Hogy tudom jelezni nyomtatva, hogy fent vagyunk a legjobbiskola oldalon?

Nyomtatható formában kitehető, hogy az szervezet szerepel a legjobbiskola.hu oldalon, ahol QR kód segítségével könnyedén rátalálnak az érdeklődő szülők, diákok az adatlapra.
Az intézmény oldalán található legfontosabb adatok részben található a nyomtatható dokumentumra mutató link.