Információ diákoknak és szülőknek

0000.00.00.

Keresés, összehasonlítás, információ, értékelés

A legegyszerűbb, ha a fenti keresőmezőbe beírjátok az iskola, óvoda vagy egyéb szervezet nevét, a várost, ahol éltek, vagy kulcsszavakat a foglalkozásokhoz Nagyítóra kattintva részletesen tudtok keresni, több feltételt is megadva.
Információink elérhetőek regisztráció nélkül is, de értékeléseket csak regisztrációval tudtok adni.
Regisztrációnál a GoodID alkalmazásnak köszönhetően választhattok akár anoním bejelentkezést is, de Facebook és Google fiókkal is lehetőség van belépni.
Portálunkra történő belépés után ki tudjátok választani kedvenc intézményeteket, gyermekek intézményeit.

Iskolakeresés, tanácsadás

Jelenleg sajnos nem tudunk mindenkinek egyénileg segíteni a keresésben.
Igyekszünk minél több hasznos funkciót az legjobbiskola.hu oldalba behozni, hogy megkönnyítsük a családok életét, mindennapjait.

Várjuk a visszajelzéseket, ötleteket a kapcsolati oldalon, illetve a facebook oldalunkon is!