Értékelések és vélemények bölcsödétől a középiskoláig

2019.11.14.

Te is homokozó mellett tájékozódsz az óvodákról és az iskolákról? A szomszédnak mindig igaza van? Jó lesz neki az az iskola, már én is oda jártam! Te is csak a barátnőd tanácsa alapján választasz iskolát és óvodát?

Ha a gyermeked sorsáról van szó, Te is így tájékozódsz?

Ha nem,

Mondd el Te is mit lehet tudni az iskoládról, óvodádról!

Most itt a lehetőség, hogy válaszolj a kérdésekre, amire a többiek is kíváncsiak lehetnek! Ha meg szeretnéd ismerni a többiek véleményét, akkor pedig böngéssz nálunk, használd térképes keresőnket! Iskolák és óvodák mellett fejlesztőket és sport egyesületeket is megtalálsz!

1. Regisztrálj, jelentkezz be!

2. Keresd meg az iskoládat, óvodádat a legjobbiskola.hu oldalon!

3. Kattints az értékelésekre

4. Válaszolj kérdéseinkre, írj szöveges értékelést! Nézd meg a mások hogyan válaszoltak.

Nem tettünk fel egy fontos kérdést? Semmi gond! Írd meg a kérdésedet és ha közérdekű, akkor felvesszük a kérdéseink közé!

Gyűjts pontokat válaszaiddal!

Minden kérdés megválaszolása után 1 pontot kap az iskola, óvoda és Te is. Ha szöveges értékelést írsz, akkor 10 pont jár érte!

Melyik iskolának, óvodának érkezik a legtöbb értékelése? Pontversenyünkből ezt is megtudhatod!

Kezdd el most, hogy ne csak a szomszédoktól tudjuk meg a legjobb információkat!