16 Evangélikus Általános Iskola az országban

2020.02.17.

Iskolaválasztáshoz szeretnék segítséget adni tematikus válogatásunkkal. 16 evangélikus általános iskolát ajánlunk most Nektek. Válogassatok város vagy akár Legjobbiskola Index eredményük alapján!
Az iskolákat össze tudjátok hasonlítani is! Tegyetek maximum 4 iskolát az iskolaválasztó kosarunkba, nézzétek meg az eredmények és az értékelések összehasonlítását!

Evangélikus általános iskolák az országban

Ismered már az iskolát, netán oda is jártok? Ha igen, akkor legyél Te is

#iskolaidegenvezető

Regisztrálj, keresd meg iskoládat vagy óvodádat és értékeld, add meg a havi díjak összegét, a tanított idegen nyelveket, a délutáni kiegészítő foglalkozásokat és sportolási lehetőségeket és sok más érdekességet!

Értékeléseddel pontokat szerzel magadnak és az iskola is indul a pontversenyben!

Korábbi cikkünkben a Református és Katolikus általános iskolákat és óvodákat mutattuk meg, nézzétek meg őket is!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon vagy iratkozz fel hírlevelünkre regisztrációkor!