Bölcsőde, óvoda, általános- és középiskola, sport és fejlesztés egy térképen

2019.09.09.

Térképes keresőnk segítségével most könnyedén megtalálhattok minden szükséges oktatási intézményt, sportegyesületet vagy fejlesztő szervezetet

Bölcsődétől a középiskoláig

Bölcsődét, óvodát, általános- vagy középiskolát keresel? Jó lenne elvinni sportolni a gyereket valahová, esetleg mellett szívesen sakkozna is? Nálunk mindezeket megtaláljátok. Legyen az a lakóhelyhez, az iskolához vagy a munkahelyhez közel.

Most közel 12.000 hely közül választhatsz. A listát folyamatosan bővítjuk és várjuk a szervezetek jelentkezését is!

Megtaláltad amit keresel, de nem tudsz dönteni?

Kattints a szervezet nevére és nézd meg mi volt a többiek véleménye! Nézd meg az értékeléseket és a szöveges véleményeket is! Ha pedig több hasonló szervezetet is találsz és nem tudsz dönteni, akkor hasolítsd őket össze az   összehasonlító funkcióval!

Még több hasznos funkció

A következő napokban folyamatosan mutatjuk be az új lehetőségeket, gyertek vissza, kövessetek minket a Facebook oldalunkon, az Instagramon és a LinkedIn oldalunkon!